• 1%

• „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi

Szanowni Państwo,

W tym roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Z dobrego serca" a Szkołą Podstawową w Chruszczobrodzie.

Dzięki współpracy z Fundacją możemy zbierać fundusze z 1 procenta podatku, aby rozwijać szkołę poprzez zakup pomocy dydaktycznych, tablic interaktywnych, nagród dla uczniów i modernizację budynku szkoły.

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wpłatę 1% na rzecz naszej szkoły. Wystarczy wpisać na swoim rocznym rozliczeniu PIT:

nazwa organizacji: Stowarzyszenie na rzecz pomocy dzieciom niepełnosprawnym "Z dobrego serca"

cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa w Chruszczobrodzie

DZIĘKUJEMY!