• Komitet Rodzicielski

• Prośba Rady Rodziców

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 100 zł.

Jeżeli jednak suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie. Nawet najdrobniejsza suma jest bardzo potrzebna. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Staramy się aby szkoła stawała się coraz bardziej nowoczesna i ładniejsza.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

• Wdrożenie działania Dziennika Elektronicznego
          • Zakup Sztandaru
          • Ufundowaliśmy nagrody, poczęstunki oraz zakupiliśmy książki i dyplomy dla dzieci
          • Kupiliśmy piłkarzyki na świetlicę

Staramy się wzbogacić nasz budżet poprzez organizowanie w okresach przedświątecznych Kiermaszów czy sezonowych rodzinnych pikników ( Dzień Ziemniaka na jesień, Festyn Rodzinny wiosną ) oraz organizujemy Zabawy Karnawałowe.

Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać w Sekretariacie szkoły.  Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Numer konta Rady Rodziców:

75 8450 0005 0070 0783 1470 0003

Równocześnie pragniemy gorąco podziękować Rodzicom, którzy do tej pory wspierali nas finansowo, jak i swoją fizyczną pracą oraz  Sponsorom nie pozostającymi obojętnymi na potrzeby naszych dzieci.