• BLOG

• Popularne napoje – ile naprawdę zawierają cukru?

• 17.02.2023 12:47
          • Nasze ciała potrzebują cukru, żeby produkować energię. Nie znaczy to jednak, że musimy serwować go sobie codziennie i w dużych ilościach. Najnowsze badania wykazują, że polskie dzieci spożywają najwięcej cukru w Europie, a te poniżej 10. roku życia przyjmują 95 gramów cukru dziennie, czyli aż 19 łyżeczek!

• Ala i piramida zdrowego żywienia

• 17.02.2023 13:11
          • Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego w bajce edukacyjnej poznacie zasady zdrowego odżywiania i dobrego stylu życia. Ala wam wszystko wytłumaczy 🍎
          • Sanki to nie wszystko. Spędź czas aktywnie

• 17.02.2023 12:53
          • Nadchodzą wielkimi krokami. Wyczekiwane szczególnie przez najmłodszych, oznaczają dłuższe wylegiwanie się, niekontrolowane nicnierobienie i odpoczynek od szkolnych obowiązków. Ferie, bo o nich mowa, to dobry czas na rozsmakowanie się w zimowych aktywnościach.