• UKS

• 1%  z  2021r  dla UKS Chruszczobród

Dziękujemy bardzo Państwu za pamięć o naszym stowarzyszeniu. Pandemia i zdalne nauczanie ograniczyły nam możliwość systematycznej pracy, tym bardziej jesteśmy wdzięczni.

Działamy dla Państwa dzieci dbając o ich aktywność fizyczną

i rozwijając zainteresowania sportowe. Każda kwota z 1% przekazana jest dla nas dużą kwotą, którą dokładamy do poprzednich i pożytkujemy na potrzeby sportowe uczniów i szkoły.

Nasz ostatni zakup będzie służył szkole przez długie lata i będzie wykorzystywany podczas dużych, ważnych szkolnych uroczystości 😉

Serdecznie dziękujemy

Zarząd UKS Chruszczobród

Zapraszamy chętne osoby do wpłaty 1% na rzecz UKS Chruszczobród. Ważny jest wpis w rubrykę: cel szczegółowUKS CHRUSZCZOBRÓD

KRS 0000331807

STOWARZYSZENIE NA RZECZ POMOCY DZIECIOM  NIEPEŁNOSPRAWNYM ORAZ ICH RODZINOM „Z DOBREGO SERCA”

z siedzibą przy

Zespole Szkół i Placówek Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej

w Zawierciu, ul. Rataja 29a

tel/fax (32) 67-215-17

1%  z  2020r  dla UKS Chruszczobród

Dzięki Państwa  dobroczynności w 2020 roku 1% wyniósł 1 971,27 zł. Jest to dla nas duża kwota, którą spożytkujemy na potrzeby sportowe uczniów i szkoły. Pandemia nieco spowolniła nasze wydatki  i mamy nadzieję wykorzystać darowaną kwotę z tego i ubiegłego roku na potrzeby „sportowe” naszych uczniów i szkoły.

Serdecznie dziękujemy

Zarząd UKS Chruszczobród

1% na rzecz UKS Chruszczobród

Zapraszamy chętne osoby do wpłaty 1% na rzecz UKS Chruszczobród. W tym roku korzystamy z uprzejmości zaprzyjaźnionego stowarzyszenia, które udostępni nam swój KRS. Ważny jest wpis w rubrykę: cel szczegółowy UKS CHRUSZCZOBRÓD

KRS 0000331807

STOWARZYSZENIE NA RZECZ POMOCY DZIECIOM  NIEPEŁNOSPRAWNYM ORAZ ICH RODZINOM „Z DOBREGO SERCA”

z siedzibą przy

Zespole Szkół i Placówek Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej

w Zawierciu, ul. Rataja 29a

tel/fax (32) 67-215-17

Z góry dziękujemy za wszystkie przekazane przez Państwa w ten sposób środki na wsparcie działalności statutowej naszego klubu UKS Chruszczobród.

DZIĘKI PAŃSTWA OFIARNOŚCI W 2019 ROKU ZEBRALIŚMY  3 359,00 ZŁ