•  „ Kopciuszek” w Chorwacji
            w ostatnim tygodniu maja troje nauczycieli z SP Chruszczobród odwiedziło Szkołę Podstawową w Petrinji( Chorwacja) w ramach projektu Erasmus+ pt:” Kopciuszek dawniej i dziś. Odkrywanie wartości”. Spotkanie to było ewaluacją dotychczasowych postępów i podsumowaniem ankiet przeprowadzonych we wszystkich szkołach biorących udział w projekcie ( Polska, Wielka Brytania, Włochy, Grecja, Hiszpania, Chorwacja). W pracę nad poszczególnymi zadaniami projektu pracują nasi nauczyciele jak również uczniowie z klas starszych. Tym razem na trzeciej już mobilności mieliśmy możliwość wziąć udział w warsztatach muzycznych oraz poznać tajniki  słynnej gliny z Petrinji. Ponadto mieliśmy możliwość zwiedzenia Zagrzebia- stolicy jak również odwiedzić jeziora Pilwnickie będące na światowej liście UNESCO. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko odbyło się w zaledwie kilka dni.