• Sztandar szkoły

• 8 czerwca 2019 roku odbyła się wspaniała uroczystość przekazania przez Rodziców sztandaru naszej szkole. Już od dawna czekaliśmy na to wydarzenie i przygotowywaliśmy się bardzo starannie. W kościele parafialnym odbyła się msza święta, podczas której ksiądz Józef Ośródka poświęcił sztandar, a następnie rodzice przekazali go uczniom. W drugiej części uroczystości na placu szkolnym przypomnieliśmy sobie, że nasza szkoła to szkoła z bogatą historią i tradycjami, jak wiele pokoleń uczniów ją ukończyło, był czas na wspomnienia i historie opowiedziane przez absolwentów, ale także występy uczniów. Piękny wiersz o swojej Małej Ojczyźnie zaprezentowała Natalka de Lorm, a następnie zachwycili nas swoim występem Zosia Bocheńska i Michał de Lorm. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz, rodzice, nauczyciele emeryci i wspaniali absolwenci szkoły. Uroczystość była dla wielu osób wzruszającą podróżą do przeszłości, ale wielu z nas uświadomiło sobie także, jak bardzo nasza szkoła zmieniała się przez kolejne lata i jak bardzo jest dla nas ważna.