• E-Twinning

• Wszyscy kochamy zwierzątka, "Dzień Kota" odbił się szerokim echem również na świetlicy. Nasze starszaki narysowały swoje zwierzątka, a efektami pracy podzieliliśmy się  z uczniami  Naszej Szkoły. Wspólnie z naszymi partnerami projektowymi spotykamy się na wideo- konferencjach. Natomiast  ostatnio wspólnie obchodziliśmy Światowy Dzień Kobiet, robiąc razem tę samą pracę plastyczną. Była dla nas dość trudna dlatego z pomocą przyszły starsze dzieci. Dziękujemy za zaangażowanie.

Nasi partnerzy

Projekt pt: "My pet, my best friend" realizujemy wspólnie ze starszakami w naszym przedszkolu. Koordynatorem projektu jest Nițescu Emilia-Elisabeta z Rumunii. Na samym początku ogłoszony  został konkurs na logo projektu -  wygrana praca przygotowana została przez braci Szymanek. Następnie wspólnie z dziećmi wybraliśmy slogan " We are like a dog with two tails about the project."- " Nie posiadamy się z radości na temat projektu" Do naszej grupy zawitała Pani Bogusia z Biblioteki i wspólnie obchodziliśmy "Dzień Kota" .Odbył się konkurs na wypicie mleczka bez użycia rąk, malowanie twarzy, tworzenie kotków z origami a na koniec narysowaliśmy przepiękne kotki, które zawisły na naszej wystawce. Dzieci nauczyły się piosenek o zwierzątkach i wspólnie z panią  stworzyli pracę do galerii na stronie Word ART -  jest to obrazek w kształcie przytulających się kota i psa wypełnione wybranymi przez dzieci słowami.