• UKS – podsumowanie roku 2023

• Minął kolejny rok pracy – to już 8. Działaliśmy w 5 grupach ćwiczebnych od klasy II do VIII. W kwietniu 2023 r zorganizowaliśmy Gminny Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. G. Taszyckiego w Chruszczobrodzie.

W grudniu odbył się szkolny Mikołajkowo - Świąteczny Turniej Siatkówki. Uczniowie tworząc dowolne drużyny 2-3-4 osobowe, w zależności od wieku, grali podczas zajęć UKS przez cały miesiąc systemem każdy z każdym. Uczestnicy zostali wyróżnieni koszulkami sportowymi – nowa edycja, tym razem  niebieska i tradycyjnie czekoladą. Zwycięzcami są wszyscy !

Z dotacji i ze składek członkowskich, za które bardzo dziękujemy, zakupiliśmy dwa zestawy do badmintona: słupki i siatka, piłki siatkowe, nożne i ręczne oraz piłeczki tenisowe. Systematycznie wzbogacamy bazę sportową naszej szkoły.