• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• 23 czerwca 2023 roku  w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia w nauce, zachowaniu oraz udział w konkursach. Ze wzruszeniem pożegnaliśmy uczniów klasy VIII, naszą uroczystość zakończyła prezentacja zdjęć absolwentów. Mogliśmy cofnąć się w czasie i przypomnieć, jak wyglądali i co robili w czasach przedszkolnych i szkolnych. Po akademii Wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do sal, aby wręczyć świadectwa i pożegnać się przed wakacjami.

Z ogromną radością gratulujemy wyników z Egzaminu Ósmoklasisty wszystkim naszym Absolwentom!  Doskonale wiemy, ile pracy, wysiłku, energii i czasu kosztowało Was przygotowanie się do tego.  Wielkie brawa dla Uczniów, Nauczycieli i Rodziców.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za zaangażowanie w roku szkolnym 2022/2023. Życzymy wszystkim bezpiecznych, wymarzonych, pełnych relaksu i zdrowego odpoczynku