• Szanowni Państwo,
            ogłaszamy nabór na mobilności zagraniczne w ramach projektu Erasmus+ w roku szkolnym 2022/2023. Rekrutacja obejmuje uczniów klas
            IV-VIII a uczniowie, którzy będą zakwalifikowani zobowiązani są spełniać następujące kryteria:
            1) Posiadać aktualny paszport
            2) Posiadać paszport COVID 19
            3) Zdać test z j.angielskiego z elementami podstawowej wiedzy o krajach mobilności ( Hiszpania, Słowacja, Włochy)
            4) Posiadać pozytywną opinię wychowawcy,
            5) uzyskać pozytywną opinię koordynatora projektu i dyrektora szkoły.

Taka forma rekrutacji podyktowana jest bezpieczeństwem dzieci oraz założeniami projektu. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury/ dziecka za pośrednictwem e-dziennika do p. Danuty Malickiej do dnia 19 czerwca. Test odbędzie się 20 czerwca o godz 13.30 na świetlicy szkolnej.

Danuta Malicka
            Koordynator projektów