• Erasmus+

• Podziękowanie za udział w konkursie na kartkę świąteczną - CHRISTMAS CARD COMPETITION.

• Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali kartki świąteczne z życzeniami po angielsku. Wykazaliście się wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi. Wiele prac wymagało szczególnej staranności wykonania i talentu. Konkurs był częścią programu Erasmus +, którego jesteśmy uczestnikami. Wszystkie Wasze kartki wyruszyły w drogę do zaprzyjaźnionej szkoły w Little Hadham w Anglii. Kilka kartek trafi także do szkoły w Maleo, we Włoszech. Wyróżnienia w konkursie, dyplomy i słodką niespodziankę  otrzymują: Jessica Chmielewska, Maja Krysiak, Nadia Latos,  Zuzanna Mucha, Jan Pelon, Maja Pniak.

Well done all of you!

Jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kreatywnej rywalizacji za rok.

A. Kijewska-Kuzia

• Erasmus + online.

• 13 i 15 grudnia 2021 spotkaliśmy się online z naszymi szkołami partnerskimi z programu Erasmus+. Dwa spotkania były okazją do zaprezentowania świątecznych piosenek i kolęd, życzeń i materiałów przybliżających tradycje bożonarodzeniowe wszystkich krajów biorących udział w projekcie.  I choć nie obyło się bez małych problemów technicznych, do których przyzwyczaiło nas zdalne nauczanie, to spotkania zakończyły się sukcesem. Nauczyciele i uczniowie z Polski, Anglii, Hiszpanii, Włoch, Grecji i Chorwacji przygotowali prezentacje multimedialne.Tutaj można obejrzeć naszą:

Świąteczna prezentacja