• Dobroczynność, życzliwość, równe prawa
            Rozpoczął się kolejny rok Naszego projektu Erasmus + a my bardzo skrupulatnie wypełniamy kolejne działania zaplanowane na poszczególne miesiące. Styczeń 2021 minął pod znakiem Dobroczynności. W naszej szkole już od dawna z powodzeniem działa Szkolny Klub Wolontariusza. Bierzemy udział w wielu akcjach charytatywnych i zbiórkach. Uczestniczymy w akcji "Góra Grosza" pomagając podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom. Zbieramy klucze dla  Fundacji „Akogo” Ewy Błaszczyk. Pomagamy też lokalnie dziewczynce potrzebującej operacji oczu. Pamiętamy też o zwierzętach w lesie zbierając dla nich pożywienie tzw. dary lasu. W naszej szkole działa  Uczniowski Klub Sportowy również charytatywnie. Poza tym zbieramy zakrętki które w realny sposób przełożą się na wózki inwalidzkie dla potrzebujących. Zapraszamy do galerii.

Styczeń był dość krótkim miesiącem, ale udało nam się zorganizować wspólnie dość dużo działań. Aktywności  przyjaciół Kopciuszka w styczniu obejmowały konkurs na Logo do projektu Erasmus + "Cinderella- then and now. Discovering values." Tematem logo była Uczciwość i Równe Prawa. Do konkursu zgłosiło się dużo dzieci a poprzez głosowanie wybraliśmy dwie prace, które zostaną poddane głosowaniu na twinspace. Wybraliśmy prace Natalii de Lorm oraz Poli Rozwadowskiej z klasy VI. Po powrocie dzieci z klas młodszych do szkoły czekała na nich miła niespodzianka- fotobudka :). Udało się nam również zorganizować spotkanie on line. Zapraszamy do galerii.