• Listopad

•

Listopad okazał się być dla "Kopciuszka" równie owocny co poprzednie miesiące. Na samym początku pani dyrektor Edyta Kaczkowska, księgowa Joanna Tokarska oraz koordynator projektu Danuta Malicka uczestniczyły w spotkaniu z Polską Narodową Agencją odpowiadającą za projekty  KA 229, czyli innowacja na rzecz dobrych praktyk. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej i rozwiało wszelkie nasze wątpliwości i pytania.
                                     Nasi uczniowie zaangażowani w projekt najbardziej udzielali się na forum, które zostało stworzone na TwinSpace. Opowiadali naszym szkołom partnerskim o sobie, dzielili się wrażeniami z  przyjęcia "Kopciuszka" w Chruszczobrodzie. Co więcej, młodzież ze wszystkich szkół partnerskich mogła podzielić się informacjami na temat ciekawych miejsc w każdym z krajów. Praca szkoły zmieniła swoje działania na zdalne. Jednak to wcale nie przeszkodziło nam w realizowaniu zadań projektowych. Został założony zespół pt" Cinderella then and now - the book of values" gdzie przyjaciele Kopciuszka wspólnymi siłami stworzyli filmik o naszej szkole, uczniach i ich zainteresowaniach, pasjach, hobby oraz planach. Z resztą zobaczcie sami:) co zmontowała dla nas Zosia Bocheńska. Świetnie zaprezentowali się Natalia de Lorm, Martyna Porębska, Zuzanna Mucha, Maja Wilczyńska oraz Janek Pakuła. Ponadto uczniowie zadeklarowali chęć regularnych spotkań na Microsoft Teams, wszystko po to aby "Kopciuszek" czuł się u nas jak w domu.

LINK DO FILMU:

Na koniec uczniowie najstarszych klas wypowiedzieli się na trudny temat TOLERANCJI. Jedni pisali wypracowania inni stworzyli prezentację power point na ten temat. I tak rozwijamy się z tygodnia na tydzień- tworzymy prace plastycznie, oglądamy filmy, działamy on line, tworzymy prezentacje, zamieszczamy filmiki na YT, poszerzamy horyzonty. Jesteśmy prawdziwie tolerancyjnymi obywatelami świata.  To dopiero listopad a my w Chruszczobrodzie sięgamy po coraz to bardziej zaawansowane formy komunikacji, współpracy i innowacji. Chwalimy się sami ale i inni o nas mówią. W listopadzie ukazał się artykuł na stronach facebook "Echa Łaz" co więcej w tym miesiącu został opublikowany artykuł w lokalnej prasie na temat naszego projektu Erasmus+.