• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• Z okazji zakończenia roku szkolnego odbyła się uroczysta akademia z udziałem grona pedagogicznego, uczniów i rodziców.

Pani Dyrektor w obecności całej społeczności szkolnej uroczyście wręczyła:

- dyplomy i książki najmłodszym uczniom naszej szkoły

- uczniom klas IV – VIII świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe;

- uczniom nagrody książkowe za 100% frekwencję;

- uczniowi klasy IV z najwyższą średnią w szkole 6,0 wręczyła dyplom oraz statuetke ,,Oskara'' od Rady Rodziców

- rodzicom uczniów klasy VIII podziękowania za współpracę oraz listy gratulacyjne za świadectwa z wyróżnieniem

- wszystkim uczniom klasy VIII świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Następnie uczniowie klasy VIII w krótkich słowach pożegnali się ze szkołą podstawową, a uczniowie klasy VII pożegnali starszych kolegów oraz wręczyli im drobne upominki.

Ósmoklasiści  życzymy Wam sukcesów, wielu nowych i wspaniałych przyjaciół. Pamiętajcie! Nasze drzwi zawsze stoją dla Was otworem, chętnie się z Wami spotkamy i powspominamy wspólnie spędzone chwile!

Pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa od wychowawców w klasach.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych WAKACJI